Dondurmacı Görevleri

on 9 Eylül 2012 Pazar
Merhaba arkadaşlar ben Demi.Şimdi sizlere dondurmacıya gitme & vanilyalı dondurma yapmayı göstereceğim.;
Görevi aldık.Şimdi dondurmacıya gitmemiz gerek.
Şimdi ise kırmızıyla gösterdiğim yere haritaya tıklıyoruz.
Daire içine aldığım yere , yani dondurmacıya gidiyoruz.
*Çekmeyi unutmuşum arkadaşlar dondurmacıya gittiğimiz için Ella bize 1 puan veriyor.Daha sonra görevi Max'a devrediyor ve Max bizden dondurma yapmamızı istiyor ;
Tamadır görevi aldık şimdi Vanilyalı dondurma yapacağız.
1 top dondurmayı seçiyoruz.
Vanilyalı dondurmayı seçiyoruz.(Bundan 1 sonraki görevde ise çilekli dondurma yapmanız istenecek o zamanda bu adıma kadar gelip , vanilya yerine çileği seçeceğiz.)
Okun yeşil bölümde durmasına dikkat edin çünkü bu alacağınız parayı etkiliyor.
1 dakika dondurmamızın olmasını bekliyoruz.Ve daha sonra dondurmamız oluyor üstüne tıklayıp alıyoruz veee  Max bize 30 altın ve 3 puan veriyor.


#Arkadaşını Paylaşım Kodu İle Ekleme

on 8 Eylül 2012 Cumartesi
Selamlar ben Mikayla! Sıradaki yardım konumuz Paylaşım kodu nedir nasıl kullanılır nasıl eklenir onu göstereceğim. 
*Öncelikle gösterdiğim yere tıklayıp arkadaşlar bölümünü açıyoruz.

Sonrasında karşınızda bu ekran gelecek.Sağ altta gösterdiğim yere tıklayıp Arkadaş ekle penceresini açıyorsunuz.

*Böyle bir ekran geliyor arkadaşınızın paylaşım kodunu öğrenip buraya yazıyor sonrasında yeşil ok butonuna basıyorsunuz ve eklenmiş oluyor.

Hey görüldüğü gibi benim paylaşım kodum 317Yengeç138 Beni eklemeyi denesene :)

Hile Kodları

on 7 Eylül 2012 Cuma
Arkadaşlar öncelikle bu hile kodlarını türkiyedeki superbiada maalesef kullanamıyoruz.Bu yüzden yabancı server'lara gitmemiz gerekiyor.Örneğin almanların superbiasına gidelim ; http://www.disney.de/superbia/index.jsp
Haritadan bu kısmı bulalım.Daha sonra girdiğimizde çıkan boşluğa şunları yazalım ;
ricos - Miley'nin atı.
cdcsn -So Random ışıkları.
pjdun -Teddy'nin kamerası.
wacky -Yetenek Çiftliği Dolabı
samba - Cece'nin laptopu
dryan -jessie abajuru
2take - austin altın heykeli 
sstip - zack & cody penceresi
aztec - 3000 altın

Not ; Her kod sadece 1 kere kullanılabilir.Ayrıca yabancı serverlarda daha çok görev oluyor , sizlere bunlarıda anlatacağız.
Kynk:http://superbiaci.blogspot.com/2012/07/superbia-hile-kodlar.html

Mağazalar

Sırada Mağazaları tanıtacağım sizlere :).Bu sayede onlar hakkında bilgi toplayıp oyunu daha iyi kavrarsınız.
Alışveriş merkezi; Genellikle tüm ihtiyacımızı bulabileceğimiz bir yer gerek ucuz gerek pahalı diğer mağazalardan satılan ürünler bulunuyor. Eğer bir görevde eşya istiyorsa buraya uğramalısınız :)

Austin&Ally; Disney channeldan izlediğimiz gibi genellikle müzik eşyaları ile dolu bir mağaza.Eğer müzik odası düzenliyorsanız işinize yarayacak şeyler bulacağınıza eminim.Ayrıca Ally'nin kıyafetlerinide çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim !


Lüks butik; Adında anlaşılacağı üzere pahalı eşyaların bulunduğu bir mağaza.Eğer elinizde altın varsa kesinlikle uğramalısınız.Tasarımlar çok yaratıcı.Özellike televizyon bir harika.Eğer bu malzemelerle uda döşeyecekseniz harika duracağına eminim !


Wawerly büyücüleri; Benim Disneyde en sevdiğim dizi Wawerly büyücüleri! Alex'e bayılıyorum.Bu mağazada bence fiyatlarda çok uygun.Eğer sende sihir yapmak istiyorsan mutlaka uğra :) Alex'in kıyafetleride bir harika üstelik ilk mankendeki kıyafetlerinde fiyatları çok uygun! Buraya mutlaka bakmalısın dostum.

İyi Şanslar Charlie; Yine çok beğendiğim bir disney dizisi.Bence bu mağazada harika şeyler var ! Eğer yüksek bir leveldeysen harika bir televizyon senin olabilir :)
Tişört mağazası; Balık oltası ve Fineas ve förb tişörtlerinin bulunduğu cıvıl cıvıl bir mağaza.Açıkcası ben bu tişörtleri çok seviyorum ya siz :)

Hannah montana forever; Ah işte benim mağazam! Harika şeyler var mutlaka bak.Hannah montana kıyafetleri ise çok şık.Kesinlikle senin olmalı.Duydun mu bu kıyafetler çok göz çarpıyormuş hemen almalısın.Hey oda ne bu peruklar bir şahane.

Haydi çalkala; Benim stilim Cece.Kesinlikle çok beğeniyorum fiyatlarıda bence gayet uygun.Eşyalar mükemmel! Cece yada Roky seviyorsan bu kıyafetleri giymeyi denesene.Eminim harika duracak :)

Hile kodları; Evet buraya ilerleyen zamanlarda paylaşacağımız kodları yazdığınzda sizlere ödüller veriyor.Gerek para gerek eşya çok gizli sanki Uuu !

Jessie; Yine jessie nin de kıyafeti bir harika!Eşyaları demiyorum bile.Kahve tonlarında bir oda istiyorsan neden bu eşyalardan almıyorsun! Eminimki harika döşeyeceksin.

 


So random;Hey yoksa sende çok çılgın biri misin?Oh dostum bu mağaza kesinlikle sana göre.O kadar ilginç şeyler varki hepsini almak isteyeceksin.Benim gözdelerim arasında :)


Ve son olarak Yetenek çiftliği; Yine müzik sanatsal bir mağaza kesinlikle odanıza harika duracak eşyalar var.Hemen almalısınHemen buraya uğra. :)
ÇALMAYIN KENDİ YAZIMIM :)

Ella & Max Görevleri

*Şimdiki görevimiz Ella & Max'in evine küçük bir ziyaret yapmak.
*Kırmızıyla işaretlediğim yere yani haritaya tıklıyoruz.
*Haritada ise işaretlediğim yere yani Ella&Max'in evine tıklıyoruz.
*Ve bir görev daha bitmiş oldu.

Şimdiki görevde size mesaj atmak ve bir evi beğenmeyi göstereceğim ;
*Kırmızıyla işaretlediğim yere basınca bir evi beğenmiş oluyorsunuz.
Şimdi ise mesaj atma görevi ;
En büyük yardımcımız Ella'ya mesaj göndermek için ;
*Gösterdiğim yere tıklayın.
*İstediğiniz ifadeyi seçip üstüne tıklayın.Ve görevi bitirmiş olursunuz :)


Görev 2-Eşya Yerleştirmek

Merhaba arkadaşlar şimdide 2.göreve bakacağız yani eşya yerleştirme görevi.;
*Öncelikle kırmızıyla işaretlediğim yeri açıyoruz.
*Şimdide kırmızıyla işaretlediğim bölümdeki eşyaları , odaya sürüyklüyoruz.
*Ve görevimiz tamam ! 2 puan , 1 masa ve 1 duvar kağıdı elde ettik :)
#1. Görev

Merhaba arkadaşlar! Şimdi size ilk görevimizi anlatacağım ama ondan öncesinde eğer bir Superbia hesabınız yok ise Buraya tıklayarak üye olma sayfasına gidin daha sonrasında istenilen bilgileri doldurun.
Daha sonrasında karekterinizi düzenleyin ve sağ alttaki yeşil ok tuşuna basın :)
Eveet artık bir karekterimiz var ayrıca bir de evimiz. Evimize gerek eşya gerek para kazanmanın yollarını öğreteceğiz sizlere.Ama öncelikle görevleri yapmalısınız.
#1.GÖREV;
*Ella bize yardımcı olacak. Burada bizim telefonumuza mesaj göndermiş ona bakmamızı istiyor.Onaylamak için yine yeşil ok butonuna basıyoruz :)

*Daha sonra kırmızı ile daire içine aldığım telefona tıklıyoruz ve mesajı açıyoruz.İlk görevimiz tamamlandı! Ve bize bu görevi tamamladığımız için Ella 3 Puan,10Altın,1Koltuk ve 1 kilim verdi :).

TeamSuperbia Yayında !

Merhaba arkadaşlar bizler Sena , Ezgi ve Aysu. Raslantı olarak bulduğumuz bu oyun bizlerde bağımlılık yaptı.İlk başlarda hiçbirşey bilmiyorduk , görevlerde yardımcı olacak bir blog arayışındaydık fakat kimse blog açmamış , açsa bile görevleri anlatmamış. Bizde bu oyuna yeni başlayanları düşünerek bu blogu açtık.Ask.fm hesabımızdan ya da blogtan yorum yoluyla sorularınızı sorabilirsiniz.Hepimiz sizler için yeni hesap açıp , görevleri anlatacağız.Umarız sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.
Ezgisenays